2023-10-19

KAMPANIA MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

Przypominamy, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Bartniczce, wraz z Filiami Bibliotecznymi, realizuje założenia w/w kampanii tj. promuje czytelnictwo wśród najmłodszych czytelników.

Zachęcamy do zapisania dzieci do projektu. Każdy mały czytelnik spełniający kryteria projektu, otrzyma bezpłatną wyprawkę czytelniczą i podczas kolejnych wizyt w bibliotece będzie zbierał naklejki na specjalnie przygotowanej karcie. Po jej zapełnieniu, otrzyma dyplom będący uhonorowaniem czytelniczej przygody z książką.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim opiekunom, którzy już zapisali dzieci do projektu. Mamy nadzieję, że udział w kampanii pozwoli Państwa dzieciom lepiej się rozwijać, kreować wyobraźnię i będzie stanowiła początek przygody z książką, która będzie trwała przez całe życie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wychowawcom grup przedszkolnych w Gminie Bartniczka za współpracę, promocję czytelnictwa i umożliwienie spotkań z dziećmi, a także pozytywną odpowiedź na udział w kampanii. Pierwsze wyprawki zostały już wręczone przedszkolakom w GBP w Radoszkach , GBP w Jastrzębiu i Bartniczce, a Pani Dyrektor GBP w Bartnicze odwiedziła także Przedszkole Publiczne „Bajka” w Łaszewie, aby zachęcić do odwiedzin w bibliotekach.

Serdecznie zapraszamy do bibliotek !!!

GBP Filia w Radoszkach , wręcznie wyprawki cztelniczej, autor zdjęcia p. Andżelika Kowalczyk
    Wyprawka czytelnicza